Firma budująca wiadukty

Nasza firma od lat zajmuje się budowaniem wiaduktów. Specjalizujemy się w budownictwie infrastrukturalnym, bierzemy udział w mniejszych oraz większych projektach na terenie całego kraju. Kontrahenci mogą na nas liczyć od samego początku aż do zakończenia budowy. Zakres naszej działalności obejmuje:

 • budowę wiaduktów od podstaw,
 • przebudowę wiaduktów,
 • remont wiaduktów.

Budowa wiaduktów, podobnie jak budowa mostów to zadanie jedynie dla firmy odpowiedzialnej, doświadczonej, dysponującej specjalistycznym sprzętem. Tworzone przez nas konstrukcje spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i dostosowane są do potrzeb użytkowników.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Jesteśmy firmą budującą wiadukty już od kilku lat. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, co czyni nas profesjonalnym zespołem. Mamy bogate zaplecze techniczne, dzięki czemu projekty realizujemy terminowo, z dbałością o każdy detal. Możemy pochwalić się udanymi realizacjami wykonanymi m.in. na Mazowszu oraz w Małopolsce. Jesteśmy otwarci na realizację projektów w różnych częściach kraju.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Można do nas zadzwonić, napisać e-mail lub wypełnić gotowy formularz kontaktowy. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie i atrakcyjne warunki umowy.

Dlaczego my ?
 • Doświadczona kadra pracownicza

  Doświadczona kadra pracownicza

 • Sumienność,  odpowiedzialność  oraz pracowitość

  Sumienność,  odpowiedzialność  oraz pracowitość

 • Rozbudowana baza sprzętowa

  Rozbudowana baza sprzętowa

nasze realizacje