Budowle hydrotechniczne

Realizujemy projekty związane z wykonawstwem budowli hydrotechnicznych. Budowane przez nas obiekty zapewniają bezpieczeństwo m.in. przed powodziami. Wykonujemy:

 • budowle hydrotechniczne morskie — budowle nad lub pod wodą oraz zlokalizowane w pasie wybrzeża lub portach;
 • budowle hydrotechniczne śródlądowe — zapory, jazy, śluzy wodne, kanały, zbiorniki.

Nasz zespół składa się ze specjalistów wykwalifikowanych pod kątem budowy obiektów hydrotechnicznych. Wykonywane prace zawsze oparte są na dokładnej wiedzy z zakresu lokalnych warunków hydrologicznych, geotechnicznych, geologicznych oraz inżynierskich.

Zastosowanie budownictwa hydrotechnicznego

Budowane przez nas obiekty hydrotechniczne przyczyniają się do kształtowania gospodarki wodnej, a tym samym do przeciwdziałania naturalnym zagrożeniom, jakimi są np. powodzie. Regulacja zasobów wodnych musi odbywać się zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju. Podczas pracy wykorzystujemy jedynie nowoczesne i sprawdzone technologie. Korzystamy z rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo, bezinwazyjność oraz trwałość.

Inwestorów zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z firmą. Zapewniamy, że zlecenia realizujemy terminowo, uwzględniając przy tym harmonogram prac, złożoność projektu oraz oczekiwania klienta. Z chęcią ustalmy szczegóły zlecenia.

Dlaczego my ?
 • Doświadczona kadra pracownicza

  Doświadczona kadra pracownicza

 • Sumienność,  odpowiedzialność  oraz pracowitość

  Sumienność,  odpowiedzialność  oraz pracowitość

 • Rozbudowana baza sprzętowa

  Rozbudowana baza sprzętowa

nasze realizacje